- CELESTRON

Бинокъл Celestron UpClose G2 20x50 Porro
Перфектен за:
Наблюдение на птици
Спортни събития
Лов
Диаметър на обектива: 50 mm
Увеличение: 20 x
Тегло: 794 g
Зрителен ъгъл: 3.2 °
Призма: BAK-7
Стилен гумиран алуминиев корпус
Адаптер за трипод: Да
Бинокъл Celestron UpClose G2 20x50 Porro
Перфектен за:
Наблюдение на птици
Спортни събития
Лов
Диаметър на обектива: 50 mm
Увеличение: 20 x
Тегло: 794 g
Зрителен ъгъл: 3.2 °
Призма: BAK-7
Стилен гумиран алуминиев корпус
Адаптер за трипод: Да
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Бинокъл |
| Гама | UpClose |
| Приложение | Наземни наблюдения |
| Диаметър на обектива (мм) | 50 |
| Увеличение (x) | 20x |
| Изходна зеница (мм) | 2.5 |
| Цвят | Черен |
| Призма | BK7 |
| Тегло | 0.79кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Увеличение (x) | 20x |
| Диаметър на обектива (mm) | 50 mm |
| Тип призма | Порро |
| Зрително поле (m/1000m) | 57 m/1000m |
| Водоустойчив | Не |
| Тегло (g) | 794 g |
| Изходна зеница (mm) | 2.5 mm |
| Отстояние на окуляра (mm) | 12 |
| Минимално фокусно разстояние (m) | 9.1 m |
| Покритие на лещите | Изцяло покрити |
| Пълнен с азот | Не |
| Съвместим със статив | Да |
| Нощно виждане | Не |
| Тегло | 0.79кг |
Бинокъл Celestron UpClose G2 20x50
Открийте детайли от разстояние с мощно 20-кратно увеличение и големи 50 mm обективи. Призмената система Porro осигурява ярки и резки изображения, идеални за наблюдение на птици, природа и открито.
Ключови Предимства
- Високо увеличение — 20x приближава отдалечени обекти.
- Големи обективи — 50 mm диаметър събира достатъчно светлина за ясна видимост дори при слаба светлина.
- Призмена система Porro — Класически дизайн за отлична дълбочина и яснота.
- Изцяло покрити лещи — Противотрайни покрития за по-висок контраст и яркост.
- Здрава гумирана броня — Предпазва от удари и осигурява сигурен захват.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Увеличение | 20x |
| Диаметър на обектива | 50 mm |
| Тип призма | Porro |
| Зрително поле | 57 m/1000m |
| Изходна зеница | 2.5 mm |
| Отстояние на окуляра | 12 mm |
| Минимално фокусно разстояние | 9.1 m |
| Тегло | 794 g |
| Покритие на лещите | Изцяло покрити |
| Съвместим със статив | Да |
Какво има в кутията
- Бинокъл
- Верижка за врат
- Калъф за носене
- Предпазни капачки за лещите
- Кърпа за почистване
- Ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








